Op 21 en 22 mei 2022 heeft onze stichting weer meegedaan aan het SRG Ruiterweekend in Bunschoten. Na 2 jaar uitstel i.v.m. corona konden we dan eindelijk weer eens op wedstrijd. Voor de 31ste keer werd het ruiterweekend voor gehandicapten georganiseerd.

Er zijn twee wedstrijddagen op zaterdag en zondag en op zaterdagavond is er een barbecue en feestavond. De feestavond had het thema van de faute party en daarna sliepen we met alle ruiters in het Fletcher hotel het witte huis.

Voor onze stichting deden diverse ruiters mee. Arden, Leendert, Angela, Michael, Kyra, Carola, Ellen en Nikki. Op de vreemde paarden en met weinig training door de corona pandemie deden ze allemaal heel erg hun best om de beste proef te laten zien.  

Iedereen gefeliciteerd met de behaalde resultaten en valt het tegen dan hopen we dat je toch een leuk weekend hebt gehad. De uitslagen en foto's staan al op de website SRG Ruiterweekend en kun je dus nogmaals lekker nagenieten.

Op naar volgend jaar.

Afdrukken E-mailadres

Inlogformulier